O MNIE

Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną i zaczęłam pracować jako asystent tejże uczelni na Katedrze Chirurgii Twarzowo-Szczękowej w Zabrzu. Tam też uzyskałam specjalizację z chirurgii stomatologicznej I stopnia.

Zaczęłam równolegle prowadzić własną praktykę stomatologiczną, której obecnie całkowicie się poświęciłam. Moim celem było stworzenie miejsca, w którym pacjent czułby się komfortowo, nowocześnie i bezpiecznie.

Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe wciąż pogłębiam na kursach i szkoleniach, dzięki którym mogę na bieżąco stosować najnowsze rozwiązania i technologie, a zarazem dzielić się swoją wiedzą z innymi. Jestem wymagająca wobec siebie jak również wobec osób, z którymi współpracuję i stawiam zawsze na jakość wykonywanych usług. Niestety… jestem również wymagająca wobec swoich pacjentów i oczekuję od nich gotowości do współpracy w trakcie leczenia. Dzięki temu można zawsze znaleźć wspólny język i uzyskać optymalne efekty. Nie ma nic ważniejszego nad wzajemne porozumienie 🙂

Obrazek_szkolenie

Często rozmawiam z pacjentami i próbuję wytłumaczyć co stwierdziłam w czasie przeglądu kontrolnego. Wykorzystuję wtedy kamerę wewnątrzustną aby to co chcę przekazać było zrozumiałe i czytelne.

Aleksander na fotelu

Artemek na fotelu